голі піськи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » голі піські у дівчат

голі піські у дівчат

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

який був настільки мокрим, що туди можна було без проблем увігнати хоч бейсбольну биту. Таким чином, вона була насаджена на два члени одночасно. Вона не кричала, вона була, задихалася, схлипувала і знову вила. Через вузьку перегородку я відчував своїм членом той, що був у неї в попці, і це посилювало відчуття. Руками я м'яв її грудей, смикав її клітор, а час від часу завдавав різкі, лункі шльопання по її дупі. Від цього всього вона перебувала в якому - то напівнепритомному стані, т. до періодично на три, чотири секунди повністю замокала, як ніби втрачала свідомість, а потім голі піські у дівчат різко скрикувала, роблячи глибокий вдих і знову сопіла і схлипувала, видаючи звуки на подобу плачу, тільки будь - то неприродного. Ще мить і я був готовий. Я різко вийшов, кинув її на спину і присунувся до її обличчя. Вона широко відкрила рот, готуючись прийняти мою сперму. Я кінчав їй на обличчя, на волосся, в рот, так, що вона навіть поперхнулася ковтаючи. Сперми було так багато, що я навіть здивувався, а вона, лише тяжко хриплячи, підставляла рот під нові краплі сперми, а руками розмазувала її на поверхню.
Я лежав на ліжку не в силах повірити, що це був не сон. Мій зад моторошно хворів, але разом з тим я відчував якесь блаженство від того, що на деякий час ми повністю віддалися нашим почуттям, не думаючи про мораль і принципи. Вона вийшла з душу, стрибнула до мене, поцілувала в щічку і сказала, все так само на вухо Сподіваюся ми ще побачимося з Діаночки!

0

2

0

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » голі піські у дівчат

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC