Так ось, як - то раз, після чергової вечеріни коли ми (неабияк напідпитку), вже повернулися додому, моя Катюша присіла до мене на коліно і дуже тихо майже, пошепки, на вухо, запитала чи не хочу я анального сексу. Я здивувався тому що ми з нею вже давно це практикуємо, і їй до речі подобається коли я входжу в її попку. Але вона сказала, що хоче сама трахкати. Я отетерів. Всі ці слова вона супроводжувала покусуваннями і поцілунки мочки мого вуха і в мене вже давно встав, а коли я почув від неї це, то від напруги в члені аж залом. І яким чином ти собі це уявляєш? Запитав я, адже тобі начебто нічим. Я вже подумувала купити штучний член на ременях тут же відповіла вона. Але навіщо тобі це. Розумієш кожна дівчина хотіла б дізнатися як це - трахкати. Її рука ковзнула до ширінки, ну то як? Подивимося. І після цих слів ми вже не говорили, а тільки сопіли і охали.
Всю ніч після я думав про це. Представляв, що та як. А весь день думав як прийду з роботи додому. Від моєї роботи до будинку можна пройти двома шляхами, один з яких лежить через секс - шоп, природно я пішов їм. Потім у винний за пляшкою вина і додому.
Прийшовши додому, я застав дружину за звичайними домашніми турботами. У широкій, безформної толстовці, тренувальних штанях, із заколеним волоссям і окулярах, саме окулярах, дуже сексуальних і хвилюючих. Дивлячись на неї, я не міг повірити, що саме ця дівчина говорила мені вчора, що вона хоче жорсткого анального сексу і при тому, виконувати роль чоловіка. У мене для тебе сюрприз, сказав я і дістав його з пакета.
Вона витріщила очі і посміхнулася, потім взяла його у мене і заховала за спину, так ти згоден! І знову на вухо тоді йди у ванну і гарненько все вимий і сбрей все зайве.
Я так і зробив. Як випливає підміни та збрив волосся на лобку, мошонці і дупі.
Коли я вийшов з ванної і побачив її, я отетерів. Переді мною стояв молодий хлопець дуже приємної зовнішності - це була вона тільки в імпровізованій чоловічому одязі. Ну як? Вау! Підемо я покажу, що я приготувала для тебе. У спальні на ліжку було розкладено її речі. Давай, одягайся. Я одягнув її трусики - стрінги на зав'язочках, які довелося максимально розв'язати щоб вони налізло на мене, колготки, спідницю, ліфчик, який ми разом набили ганчірками, і свою водолазку, тому що її на мене просто не налізло. Потім вона нафарбувала мені губи і одягла свій темний перуку, який ми купили минулого року. Нарешті все. Ну як? запитав я. Вау! А тепер давай домовимося що я буду називати тебе Діаною, адже ти ж сьогодні моя дівчинка, а ти мене Женею, йде? Мені було все одно.
Ми пішли на кухню, я запалив свічки і відкрив вино, а вона включила музику, і розклала фрукти. Ми випили і вона запросила мене на танець. Вела, звичайно ж, вона. Танцюючи, вона залізла мені під спідницю і стала м'яти мої сідниці, я інстинктивно потягнувся до її грудей, але вона тут же одернула мої руки і опустила їх до своєї ширінки. Я відчув, що вона вже одягла свій прилад. Ми стали цілуватися, дуже жарко і разом з тим ніжно. Я цілував її шию, коли вона, знову ж таки на вухо, сказала Діаночка, миленька, візьми його в ротик, я так хочу, щоб ти його посмоктала. Кров завирувало, від її слів таких паскудних і разом з тим ніжних, у мене підкосилися ноги. Я став на коліна і розстебнув її ширінку. ЇЇ член випав назовні. Він був середнього розміру, відмінно промальовані з жилками і венами. Я взяв його в руку і подивився на неї, а вона в цей час взяла зі столу половинку апельсина і видавила сік на свій член Слиж його, і з цими словами її рука торкнулася мого потилиці і штовхнула мою голову до члена. Я взявся виконувати її прохання. Я став дуже ніжно облизувати, її член, посмоктувати, то заковтуючи його, то повністю випускаючи, в той момент я подумав шкода, що він не справжній і вона не може відчути того як я намагаюся. Язичком я акуратно пройшовся по контурах головки, проковзнув від кінчика до підстави, а тим часом моя рука ковзнула їй між ніг і стала натирати її клітор. Вона застогнала, час від часу примовляючи Давай дівчинка моя, сси його заглотив його глибше. Обома руками вона стала насаджувати мій рот на свій член, при цьому, закинувши голову назад, вона млосно стогнала. Раптом вона зупинила мене, подивилася мені в очі і сказала Ти відмінно смокчеш, напевно, жоден член побував у тебе в роті, але зараз, я хочу трахнути тебе, як справжню шлюшку, і потягнула мене
наверх. Я витер губи і встав, ми поцілувалися, після чого вона розгорнула мене спиною до себе і нахилила на рак. Я сперся руками об стіл і відчув як вона, закинувши мені спідницю на спину, стягує з мене колготки. Трусики вона залишила на мені. Крізь них випирають мій, лопаються від напруги член. Вона відігнула смужку трусиків, що прикривала мій анус, і стала м'яти його колечко своїми пальчиками, цілуючи одночасно мене в спину і шию. У попі засвербело, а в голові настав туман. Своїми поцілунками вона стала спускатися все нижче і, нарешті, дійшла до сфінктера. Хочеш я поліжі твою попку? Я лише промимрив. Вона стала жадібно вилизувати мій анус, запускаючи в нього пальці, а іноді, проникаючи в нього своїм гарячим язичком. Через деякий час, коли я нічого вже не розумів, вона зупинилася і сказала. Твоя пізденка, напевно, вже порядком разьебана, тому я буду трахати тебе в твою жопу. Звідки вона набралася цих слів. У звичайному житті вона не матюкається, а тут мати на мате. Вона взяла мастило і рясно змастила мою дірочку, потім наділа презерватив і змастила свій член, після чого приставила його до попки. Стало страшно і я напружився. Вона спробувала ввести, але не вийшло, занадто вузько. Діаночка, дівчинка моя розслабся, я дуже хочу вставити тобі в попку. Не бійся я буду ніжно вводити, ось побачиш, тобі сподобається. Я спробував розслабитися і тут вона, трохи сильніше надавав, стала входити в мене. Спочатку головка члена пройшла через щільне кільце анального отвору, а потім і решта його частина стала занурюватися в мою кишку. Різка біль вразила мене, захотілося вирватися, але вона міцно притисла моя стегна до свого лобка. Потерпи трохи, зараз все пройде, але нічого не проходило, а вона тим часом почала рухатися. Повільно і обережно. М'язом анального отвору я відчував всі нерівності її члена. Тобі подобається? Так! Збрехав я. І вона стала прискорювати темп. Таку шлюшку як ти треба трахать дуже жорстко і .. я вже не розбирав її бурмотіння. Боляче більше не було, але було як - то неприємно, як - то не по собі. Коли вона своїм членом пробивала собі дорогу вперед, то ставало навіть добре, але от зворотний рух викликало огидне відчуття. Я вирішив подрочіть свій вже обм'якнув член. Взявся за нього рукою і став смикати. Катюша, тобто Женя все примовляв Яка у тебе вузька попка, як приємно її трахати, адже тобі подобається, мені справді стало подобається. Я прогнувся в спині і підвівся на шкарпетках, виставивши вище свій зад, і став підмахувати попою в такт її рухам. Вільною рукою я дотягнувся до її сідниці і почав штовхати її вперед, від цього вона ще більше збільшила темп. Ну що сучка тобі подобається, скажи, тобі подобається? Так КатаААААААААаа Женечка мені подобається, дуже, прошу, не зупиняйся. Хочеш, щоб я загнав свій член глибше в твою пожадливі дупу, ну відповіси. Так ааа Женечка милий, будь ласка, загони піськи 10 років його як можна глибше. Вона билася своїм лобком про мою дупу, виходячи на всю довжину, потім з усієї сили знову вганяючи свій член назад в мою кишку. Раптом вона зупинилася, поклала мої руки мені ж на сідниці і сказала щоб я їх по ширше розсунув Хочу подивитися на твій расстраханний анус, потім вона вийшла з мене. Я тримав сідниці не даючи їм закритися, попа жахливо горіла. Діаночка, тебе в таку величезну дірку треба трахать двома такими хуямі. З цими словами вона потягнула мене за руку і повела в спальню. Поклавши мене на спину вона сказала що хоче дивитися мені в очі Хочу бачити як ти кайфуєш від того, що я роздираю твій зад. Я ширше розставив ноги, і підвівся, щоб їй було зручніше. Забравшись зверху, вона знову вставила в мене свій член і початку дерти мене з новою силою. Я обхопив її сідниці руками і допомагав їм рухатися вперед. На мені вже зовсім не було одягу і вона, нахилившись вперед, стала цілувати мої соски, а вільною рукою подрачівать мій член. Було дуже приємно. Я прогнувся в спині, відкинув голову назад і сказав їй щоб вона не зупинялася. Вона й не думала. Мій член стояв так, що я думав, ще трохи і він вибухне. Я сказав, що прийшла моя черга. Звільнився від її члена, поставив її на рак, плюнув на її анальний отвір і, з силою, грубо і без підготовки, увігнав його, чи не по самі яйця. Вона заревів, а я, не звертаючи уваги, в шаленому ритмі, почав насаджувати її попку як вона нещодавно насаджували мою. Одночасно з цим я зняв з неї її агрегат і надів його так, що він був трохи вище мого власного. Я вийшов з її попки і поки колечко анусу не встигло зімкнутися вставив у нього дилдо, потім свій член я вставив їй у піхву, ...