наміри, і лівою рукою обережно розсунула статеві губки, пропонуючи йому ввійти. Але Саша не поспішав входити, скориставшись тим що мій бутончик був відкритий, він припав до нього губами і почав вилизувати мене, Бурава язичком піхву. Від таки ласк я дуже сильно збудилася, стала тихенько підмахувати в такт рухам Сашиного язичка. Від цього стимуляція тільки посилилася і мені страшно захотілося відчути його член в себе в нірці. Вагіна вже досить зволожилася, смакуючи солодке проникнення.
- Сашо! Я більше не можу, - простогнала я, і розвела губки ще ширше.
Він усміхнувся, і, приставивши голівку члена до входу в піхві і став ним масиву-ровать клітор. Солоденько помучив мене кілька секунд, які здалися мені вічністю, Саша злегка посилив тиск, і член повільно проник в мою, рясно змащену, вагіну. Він проник у мене майже на всю довжину, і не поспішаючи подався назад. Проробивши так кілька разів, Саша посилив швидкість, силу і глибину проникнень. Від великої кількості відчуттів я початок голосно стогнати, підмахуючи йому задом. Саша постійно змінював швидкість і глибину проникнення, викликаючи у мене дикі напади похоті. Іноді він повністю витягував з мене свій орган і тут же занурював назад, кицька знехотя відпускала член зі своїх палких обіймів і з радістю приймала назад! Від великої кількості мастила, при кожному зануренні вагіна видавала смачні хлюпає звуки, збільшуючи і без того сильне збудження. Сашині руки при цьому не залишалися на одному місці, він нежненько плескав подушечками пальців по клітора, м'яв грудей, дряпав животик ... Я вже відчувала при-наближенні оргазму. Саша поспішаючи вийшов з мене і встав біля обличчя. Я з усією пристрастю присмокталася до його члена, облизуючи по всій довжині, ясно відчуваючи смак своєї мастила на ньому ... Облизавши і обсмоктав член як слід, я випустила його з рота. Саша з розмаху проник в мою, злегка розкриту кицьку і став трахать по-справжньому сильно, вбиваючи член по самі яєчка, хоча не забуваючи змінювати темп і глибину, при цьому не залишаючи без уваги груди, живіт і клітор. Член ніжно ковзав між блищали від великої кількості соків губок, приємно розсовуючи стіночки мого вузенького піхви, голівка при цьому навряд уловимо стосувалася шийки матки. Я кричала, стогнала і подвивала, вже не стримуючи себе. За мить оргазм незвичайної сили потряс моє тіло! Я ясно відчувала як піхву ніжно обжимає член мого коханого. Саша зробив ще кілька сильних випадів і, швиденько витягши член, став кінчати мені на обличчя. Сперма потрапляла мені на ще-ки, на губи і трохи в розкритий рот. Я вхопила вивергається член губами і стала пристрасно обсмоктувати стовбур і облизувати головку. «Неймовірно!», - Промайнуло у мене в голові, - «Я смокчу член, яка тільки що була в мені!» Змішавшись в роті сперма і змащення народжували незвичайну гаму смакових відчуттів. Ізлівшісь, Саша подивився на мене, я в пориві нестримної пристрасті та подяки обняла його так міцно як тільки могла і наші губи злилися в поцілунку. Потім ми просто лежали поруч і відпочивали.
- Саш, це було просто чудово! Я думала що зійду з розуму!
Він у відповідь посміхнувся. І я знову притягнула його до себе, прошепотів:
- Я люблю тебе, мій милий!
- Я тебе теж люблю, Ганнуся!
... Залишок дня ми провели в ліжку, доводячи один одного до неймовірних оргазмів. Сашин член ще не раз бував в моєму ротику, а язичок не раз доводив мене до оргазму умілими ласками ...