голі піськи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » голі піськи у вчителів

голі піськи у вчителів

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

які викликала різкий біль від поспішного введення члена в непідготовлений Попков. Це мене найбільше і лякало, беручи до уваги розміри Сашиного органу. Однак я ніякої різкого болю не відчувала, звичайно, на самому початку було трошки боляче, але досить скоро цей біль переросла в сильне насолоду, коли яєчка застукали по статевих губках, коли голівка члена нежненько терлась об стінку піхви.

У нашому розпорядженні були ще цілу добу, тому я твердо вирішила що все не зупинятися на досягнутому. З цими думками я повернулася на бік і спробувала заснути.
Реальність різко повернулася до мене, відкривши очі, я присіла на ліжку. У кімнаті було вже світло. Виявилося, що уві сні я скинула з себе ковдру і лежала повністю голою. Саші не було поруч. На тумбочці стояла банку з мастилом, я з інтересом при-рівнялася вивчати написи на ній.
Саша, увійшовши до кімнати, побачив ніж я найнята і, посміхнувшись, сказав:
- Доброго ранку, сонечко! Як спалося?
- Чудово! Просто чудово! Чим займемося сьогодні?
Замість відповіді він приліг поряд, і ми злилися в ніжному поцілунку.
- Мені б дуже хотілося повторити вчорашній матеріал, - хитро примружившись, про-шепотіла я.
- А може для твоєї і так натруджений попки достатньо? - Саша подивився на ме-ня, він говорив серйозно.
Я випнула нижню губу і зробила вигляд що надулася. Він побачив це і посміхнувся, потім приліг поряд і, обійнявши мене за плечі, сказав:
- Хлопче, я ж за тебе турбуюся. Мені хочеться щоб тобі зі мною було добре.
- Саш, мені й так було добре, я напевно всіх твоїх сусідів сполошила своїми криками.
Я в пориві пристрасті потягнулася до Саші, така турбота не могла мене не порадувати. Він притиснув мене до себе, і ми знову поцілувалися. Я ручкою нежненько підхопила член, Саша тим часом просунув руку мені між ніг і став легенько потирати губки. Розсунувши ширше ноги, я робила їх ще більш доступними для пестощів. Саша встав, продовжуючи лівою рукою терти кліторчік, неглибоко занурюючи вказівний палець у вже неабияк зволожені вагіну. Перебуваючи в такій позі, що твердне член ставав дуже доступним для мене. Я, не втрачаючи ні хвилини, підхопила член губами. Саша став легкими рухами занурювати член мені в рот, одночасно я облизувала головку. Я злізла з ліжка і стала на коліна, щоб було зручніше смоктати, не забувши підкласти по них подушку. Я пройшлася губками по стовбуру члена, не забувши про яєчка, акуратно не поспішаючи втягнувши одне собі в рот. Потім повернулася до голівки, пройшовшись язичком від яєчок до вуздечки. Не-скільки хвилин я комбінувала ласки, переходячи від облизування головки до відвертого ссанню всього члена. Розслабивши м'язи горла, я спробувала швидко проштовхнути член глибше. Однак, несподівано для мене, він проскочив настільки різко, що від незвичайного відчуття члена глибоко в горлі в мене перехопило подих, я закашлялася і випустила член з рота. Зусиллям волі придушивши природний рефлекс і віддихавшись, я злякано подивилася на Сашу, він присів переді мною і обійняв мене. Я зрозуміла, що він нис-колько не засмучений моїм маленьким провалом, навпаки він був задоволений.
- Нічого, - сказав він, - Для першого разу нормально, з часом вийде. Він поцілував мене і вийшов і кімнати. Я ж залишилася незадоволена результатом. «Навіщо поспішила?», - Думала я, - «Дура, я все зіпсувала!» Від таких думок розчарування у мене на очах навернулися сльози, я сиділа біля ліжка і схлипувала. Саша, проходячи повз двері, побачив сльози в мене на очах і запитав:
- Що таке, сонечко?
- Нічого, - відповіла я, ледве стримуючи сльози.
Він посадив мене на ліжко.
- Ганнуся, не турбуйся, ні у кого це з першого разу не виходить. Треба просто потренуватися.
- А ти мені довіриш тепер?
- Звичайно довірю! Анюта, не думай про це. Нічого страшного не сталося. Піди краще умийся.
Я знехотя встала і поперлася у ванну. Вмиваючись, я подивився в дзеркало. Пара ис-лякає, злегка припухлих і червоних очей дивилася на мене. Саша заглянув у ванну і запитав:
- Ань, їсти хочеш?
- Не відмовлюся.
Накинувши на плечі халатик, я пішла на кухню.
Після легкого сніданку Саша запропонував прогулятися. Похитнемо по місту з годину, ми повернули до будинку. Від довгої ходьби в тісних чоботях ноги почали дико нити. Ледве переступивши поріг квартири, я насамперед скинула їх з себе. Присівши, я почала з зусиллям розтирати ікри, масажувати ступні.
- Ноги болять, - запитав Сашко.
- Скоріше не боля, ниють, чоботи в підйомі тісні, - відповіла я, продовжуючи масаж.
- Зараз
допоможемо, роздягайся і проходь у кімнату.
Роздягатися повністю я не стала. Лягла на ліжко і стала чекати.
Саша увійшов до кімнати і сів і моїх ніг.
- Перевернути на живіт.
Я перекинулася і він став обережно, не кваплячись розминати мені ікри і ступні. Саша робив це так ніжно і акуратно, що я починала тихенько стогнати від задоволення. Хвилин 15 він масажував мені ноги, потім не зупиняючись запитав:
- Ну як? Легше?
- Ага, ти просто чарівник, - простогнала я.
Я перекинулася і сіла поряд з ним. Саша обняв мене за плечі, коли він повернув голову щоб подивитися на мене, я поцілувала його, прошепотів:
- Спасибі!
Він посміхнувся у відповідь і став обережно м'яти мої груди через бюстик. Я розстебнула застібку, і, ворухнувши плечима позбавилася від нього. Саша продовжував масажувати мені груди, при цьому він цілував шию. І ось його язичок вже ковзнув у улоговинку між грудьми, потім став лоскотати сосок лівих грудей, то облизуючи його, то акуратно покусуючи, то посмоктуючи. Теж саме Саша виконав з правою груддю. Порушення посилилося, коли він м'яко натиснувши на плечі змусив мене прилягти. Язичок пройшовся по животику, Саша не поспішаючи зняв з мене трусики і зайнявся бутончиків. Він нежненько смоктав губки, то занурював язичок мені у вагіну, то облизував губки зовні, приємно зачіпаючи клітор. Я вже відчувала цю приємну хвилю насолоди, яка зароджувалася внизу живота і плавно розтікалася по всьому тілу. При цьому Сашко продовжував м'яти мої груди і пощипував соски. Такого натиску я довго не могла витримувати, однак він не давав мені скінчити. Кожного разу коли я була близька до оргазму, Саша уповільнював темп ласк. Повторивши так пару раз і довівши мене майже до сказу, він підсилив натиск і я скінчила з гучним стогоном. Саша ліг поруч зі мною, і в пориві пристрасті я вчепилася йому в губи, відчуваючи пряність своєї мастила на них. Якийсь час ми лежали в тиші, було чути тільки моє дихання. «Ось і прийшов час реваншу», - промайнуло в моїй голові.
- Саш, - витримавши паузу, сказала я, - ляж на спину.
Він перекинувся з цікавістю дивлячись не мене.
Я розстебнула блискавку на його джинсах і стягла їх, потім я зняла з нього труси. Са-шин інструмент був у полурабочие стані. Обережно доторкнувшись губами до стовбура, я оголила голівку і пройшлася язичком по всій його довжині. Захопивши її губами, я почала неспішно посмоктувати її, раз у раз прицмокуючи від задоволення. Чи не обділяти увагою стовбур пеніса і яєчка. Продовжуючи активно працювати губками і язичком, я обережно масажувала мошонку, піднімаючи її, перебираючи яєчка. На миті я відірвалася від члена, і, притримуючи його рукою, уважно подивилася на Сашу. Він дивився на мене, обличчя його виражало крайнє блаженство. Я перевела погляд на його гідність, він був весь мокрий від моєї слини і досить відчутно пульсувало в моїй руці. Я продовжила смоктати, вже відчуваючи знайомий солонуватий присмак у роті, вірний знак того що мій коханий вже на межі. Склавши губки у вигляді літери «О», я стала активно насаджується ротиком на член, Саша робив невеликі по амплітуді зустрічні руху і виходило що він як би трахає мене в рот. Спланувавши коли буде наступний випад з його боку, я, розслабившись, подалася вперед і член плавно проскочив мені в горло! Я на мить застигла в такому положенні, звикаючи до нового відчуття, і подалася назад. На наступний Сашин випад я повторила рух, але спробувала протримати член в горлі подовше. Вирішивши що для першого разу достатньо, я знову повернулася до вже звичних мені пестощів. Тут Саша зі стогоном відкинувся назад і почав кінчати. Я злегка зменшила темп терпляче чекаючи повного сім'явипорскування, при цьому продовжуючи смоктальні рухи. Сперми на цей раз було не багато, я проковтнула її, встигнувши насолодитися її смаком. Потім старанно облизала пеніс по всій довжині, і облізнув губки лягла на Сашу. Він мене обняв, простогнав:
- Ну от бачиш у тебе вийшло! Спасибі, Ганнуся ти знову була чудова!
Такі слова були для мене найкращою нагородою! Ми смачно цілувалися, я намагалася засунути йому язичок в рот, коли мені це вдавалося Саша обережно смоктав його. Це було вражаюче!
Потім ми перекинулися і я опинилася внизу. Саша не поспішаючи розвів мої ноги і зайнявся губками. Пом'явши їх пару хвилин, він став не поспішаючи подрачівать свій член, який на очах наливався силою. Я зрозуміла його ...

0

2

0

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » голі піськи у вчителів

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC