абуваючи злегка по-сасивать. Вільною рукою я легенько масажувала яєчка. Така активна стимуляція дуже сильно порушувала Сашу, пульсація його члена ставала все сильніше. Раптом він на видиху голосно простогнав:
-О, Аня, я кінчаю!
За мить я відчула, як сперма потужними поштовхами заповнює мій ро-тик, її було дуже багато. Я навіть не змогла всю її відразу проковтнути, частина сперми я ви-пустила з рота і вона повільно стікала по губах і капала мені на груди. Сперма була приємна на смак, і я в пошуках добавки ретельно облизала стовбур члена, голівку, яєчка і подивилася на Сашу. Він лежав, перебуваючи в повному екстазі. Я тим часом розтерла лю-бовний нектар, що потрапив мені на груди, і облизала пальчики. Саша побачив це, і, при-піднявшись, потягнув мене до себе і пристрасно поцілував в губи, по яких стікала спер-ма.
-Ну як тобі мій сюрприз? , - Запитала я в упівголоса, потім відкрила рот, висуше-нув язичок, - Не думай, я майже всю сперму проковтнула!
-Анечка, ти просто супер! , - У захваті прошепотів він. І знову поцілував мене.
-Хочеш ще разок? Мені сподобалося, в тебе чудовий член і дуже приємна на смак сперма.
-Ні-і-і. Тепер моя черга зробити тобі щось приємне.
Я, посміхнувшись, встала з колін і солодко потяглася.
Саша уклав мене на спину, а сам влаштувався в мене між ніг. Він і до цього пестив мене язичком і досить непогано, але цього разу він перевершив усі мої найсміливіші очі-дання. Ніжними і неквапливими рухами Саша облизував мої великі губи, за-жують язичок в піхву, смоктав клітор, нежненько свердлив мій незайманий анус. Причому починав приділяти йому більше часу якраз тоді, коли я була на порозі оргазму. Хвилин десять він дражнив мене, потім вставив великий пальчик в попку, а указу-них заліз в піхву, став нежненько потирати перегородку між ними і разом з цим посмоктувати клітор. Такого натиску я не витримала, скінчила з гучним стогоном і повалилася на подушку без сил.
Я прийшла до тями від того, що хтось ніжно погладив мене по щоці. Відкривши очі, я побачила мого милого. Він подивився на мене й посміхнувся.
-Тобі сподобалося, - запитав Сашко, подивившись мені в очі.
-Дуже! Я давно мріяла про щось таке. , - Потягаючись відповіла я.
-Ходімо в душ, - запропонував він мені.
-Пішли.
Прийнявши водні процедури, я заодно прополоскала рот від сперми, ми повернулися в ліжко. Саша ніжно і дбайливо притиснув мене до себе і почав цілувати, масажуючи мені поп-ку, я теж обережно підхопила його гідність, вже звичним рухом оголивши го-спритна. Він продовжував м'яти мої сідниці, потім, облізнув вказівний палець, став мед-ленно масажувати мою щільно стислу дірочку.
-Може анально спробуємо? , - Хвилюючись запитав він.
-Я не проти. Давай спробуємо. Тільки я боюся боляче буде, член-то у тебе, он який, - відповіла я.
Член у нього дійсно був досить потужним, не менше 18 сантиметрів в дли-ну та 6 у товщину! Я могла вхопитися за нього двома руками, при цьому могла вільно про-лізивать голівку і цілком брати її в рот.
-Ми не будемо поспішати, розтягувати і тренувати твою попку поступово. Мастила жаліти не будемо, але якщо відчуваєш що боляче - одразу кажи!
-Добре, - прошепотіла я
Він взяв банку з мастилом:
-Ляж на животик.
Я лягла на живіт, Саша підклав подушку так, що моя попка трохи підвелася, надаючи йому майже безмежні можливості для ласки.
Він став повільно наносити мастило навколо ануса, інколи трохи заглиблюючись в нього. Спочатку він обережно ввів один палець і став орудувати їм там, дуже скоро в моїй попці ходили туди-сюди два пальця, причому занурюючись досить глибоко. Це було приємно, і я почала неголосно постановити і вертіти попкою. Хвилин п'ять він трахкав мене в попку, та-ким чином, іноді майже виймаючи пальці і занурюючи назад. Від цього я досить сильно збудилася, відчуваючи що кицька вже неабияк зволожилася. Саша обережно ви-тягнув пальці з моєї попки і ліг поруч. Я запитально подивилася на нього.
-Поки досить для першого разу, - відповів він, - поки відпочинь, продовжимо пізніше.
Я повернулась на спину і замріялась. Мені дуже хотілося спробувати його член в попці, але страх перед болем кілька притупляв моє бажання. Тут Саша повернувся в кімнату, тримаючи в руці іншу баночку. Він подивився на мене:
-Ну як? Чи готова до продовження?
-Вже вся в нетерпінні, - відповіла я, перевертаючись.
-Встань на карачки і відкопилив попку!
Я стала на коліна, прогнувшись у попереку і випнувши Попков.
Він обережно ввів в мене два пальці і став легенько трахать мене. Коли колечко анусу досить рас-тяглося, Саша додав третій палець і злегка зменшив темп. І ось, на мій погляд, анус досить розтягнутий, і я з нетерпінням чекаю що ж буде далі. Саша встав біля мого обличчя, я все відразу зрозуміла чого він хоче. Захопивши губами член, я стала ритмічно посмоктувати, прицмокуючи, і скоро відчула знайому пульсацію. Як випливає облизавши головку, я по-дивилася на нього. Саша прилаштувався ззаду і почав наносити мастило з нової банки на свій член. Потім він ще рясніше змастив мій анус і запитав:
-Ти готова? Якщо буде боляче - не терпи, обов'язково скажи!
-Чи готова! Обов'язково!
-Тоді розслабся ...
Я відчула як головка члена вперлася мені в попку. Саша став ритмічно на-давлівать, намагаючись проштовхнути член в мені анус. Колечко сфінктера недовго сопротив-лялось вторгнення, скоро головка проникла мені в попку. Саша зупинився, прислухаючись-чись до моїх відчуттів. Коли попка звикла, він став проштовхувати член ще глибше. Поступово я звикла до нових відчуттів, і Саша почав витягати член з попки. Ко-гда головка члена зсередини вперлася в сфінктер, він знову став проштовхувати всередину, вже не зупиняючись. З кожним разом фрикції ставали все швидше і сильніше, член проникав майже на всю довжину, я відчувала, як яєчка торкаються до статевих губках. Член проникав мені в попку під таким кутом, що головка члена терлась об стінку волога-ліща, нежненько розтягуючи його і викликаючи приємну знемогу. Саша то уповільнював фрикції, то прискорював, тільки посилюючи цим мої відчуття. Я голосно стогнала, анус зсередини просто горів від бажання. Іноді він виймав член з попки повністю і знову занурював. «Мене трахкають в попку, по-справжньому!»-Промайнуло у мене в голові-«Як же це здорово!». Сил стояти на ліктях більше не було, і я повалилася грудьми на подушку, не припиняючи голосно стогнати і навіть підвивати. Піхвова мастило почала стікати за моїми стегнах, так її було багато, з кицьки текло як з крана. Я вже була близька до оргазму, до свого першого анального оргазму, тим часом Саша став легенько потирати клітор, разом з цим він буквально вбивав член мені в попку. За мить найсильніший в моєму житті оргазм потряс мене! Я вже не стогнав, я кричала в повний голос, кричала від задоволення! Саша зробив ще кілька сильних і глибоких поштовхів і теж став кінчати. Кон-чать мені в попку! Я відчувала, як сперма заповнює простір, розширене членом. Я була дещо розчарована, що такий цінний продукт пройшов повз мій жа-чекаючего ротика. Ізлівшісь, він, зітхнувши витягнув добре попрацювали знаряддя і повал-лився поруч зі мною. Я посміхнулася, Саша мене обняв і, поцілувавши, запитав:
-Ну як? Тобі сподобалося?
Сил відповісти в мене не було, та на мене і так я думаю було видно. Я відчувала що член залишив після себе досить значних розмірів отвір роздовбаного ану-са, я запустила туди пальчик, усередині було дуже гаряче й липкою. Я була сильно здивована розмірами тієї дірки, яку Сашин член залишив після себе. Полежавши з хвилину, Саша запитав:
-Ходімо, обполосніть?
-Зараз іду, - відповіла я, і без сил впала на подушку.
Поступово хвиля оргазму спадала, я досить швидко зіскочила з ліжка і по-йшла голою у ванну, Колечко ануса все ще залишалося відкритим, приємно зуділо і з нього потроху витікала сперма. Ополоснувшісь, ми повернулися до кімнати і прошмигнули під ковдру. Я в пориві подяки потягнулася до нього і обняла:
-Мені було добре з тобою, дуже добре! Все було просто чудово!
Я притиснулася до Саші щільніше і задрімала, відкривши очі, я не відразу зрозуміла де знаходжуся, але все ще свербляча попка й мирно сопів поряд Саша, повернули мене в реальність. Він лежав на спині, розкрившись по пояс. Я обережно встала з ліжка, намагаючись не скрипіти, і навшпиньках прокралася на кухню; дуже хотілося пити. Втамувавши спрагу, я повернулася в кімнату і сіла на край кро-вати. Усе ще не зовсім розуміючи, як моя незаймана попка без особливих проблем ухвалила в себе Сашин член на всю довжину. Я не розраховувала що ми будемо займатися анальним сексом, принаймні не сьогодні. Пригадуючи відчуття, які викликав Сашин член, перебуваючи у мене в попці, я мимоволі знову збуджувалася. Подружки іноді діли-лися своїми враженнями про перший анальному досвіді, але часто їх розповіді були наповнені негативними ...