голі піськи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » голі мами

голі мами

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

сумирно.
Попрацювавши над моєю сракою огірком, витягнув його і вставив два пальці, не даючи сфінктеру закритися, потім він взяв приготований заздалегідь презерватив і опустив його туди залишивши трохи зовні. Його краї він натягнув на пластмасове колечко сантиметрів шість у діаметрі, щоб презик НЕ пірнув в жопу. Потім він накачав гумовий чохол водою, презервативи відмінно тягнутися. Я відчувала як мене заповнює прохолодою, це дуже сильно збуджувало мене, але я не розуміла для чого це. Але незабаром зрозуміла, так як він заткнув отвір зробленим раніше хуем. Це було щось. Від усвідомлення того що буде відбуватися я скінчила.
- Що, повія, подобатися, подобатися, коли ебут в жопу. Це тільки початок. Поступово ця штука зросте до 8 сантиметрів в діаметрі і я буду кожен день ебать їй твій хтивий зад по кілька годин поспіль. Я навчу тебе відсмоктувати в мене, і ти будеш наярювати мій хуй а я буду запихати тебе в жопу 30 сантиметрове ебало, щоб ти нарешті відчула, що таке справжня ебля.
- Я хочу зараз!
Я не витримала. Я відчувала, як ця штуковина росте у мене в нутрії. Це не завдавало мені болю, тільки нестерпне, непередаване насолоду. З моєї пізди текло як з крана, я повернула голову в інший бік, схопила руками його хуй і заковтнула. Боже, як це було чудово. Нічого прекраснішого я в житті не пробувала. Я смоктала його як величезний льодяник, запихаючи за щоки, в горло, так глибоко як могла. Я пестила його мовою, покусивала, витягала з рота відтягувала шкіру з головки і акуратно скребли зубами по голівці. Він закинув голову й стогнав так голосно, що якби не було в квартирі звукоізоляції, збіглися б всі сусіди. Член в моїй дупі збільшувався майже непомітно для ока, але для мене цілком відчутно я кінчала вже вдруге не випускаючи его хуй з рота. Моя рука пестила яєчка, язичок стовбур і, коли я наближалася до голівки намагалася ввернути його в маленьку дірочку з якої вже через кілька хвилин бризнула сперма. Її було так багато! Було таке відчуття, що він не кінчав як мінімум місяць. Частина я ковтала частина розмазувала по обличчю. Це були найкращі хвилини в моєму житті.
За тиждень штучне ебало зросла до семи сантиметрів у діаметрі і 27 в довжину. Моя дірка була грунтовно разебана і ми перестали використовувати презерватив. Вирішили що далі впораємося самі.
Тепер першим ділом ми як слід ублажали один одного мовами, після чого він мав мене в жопу, грубо і жорстко без будь-якої підготовки, всаджуючи свій хуй, змочений лише моєї слиною. Він дрючил мене хвилин по двадцять, кілька разів закінчуючи мені в пряму кишку, і не даючи витікати спермі. Після цього зазвичай у справу йшов наш улюблений змій (так ми прозвали набряклий до восьми сантиметрів член). Він вкручував в мене тридцятисантиметровий хер і, я кінчала неймовірну кількість разів. Потім я зі змієм в жопе починала, як то кажуть, повний відсмоктування. За цей час він міг спускати мені в рот рази по три-чотири. Після цього він знову грубо натягував мене хвилин по двадцять:
- Ну, пизда, як тобі. Подобатися, подобатися в жопу, а! Я буду довбати тебе всім що трапиться під руку. Ось зараз наприклад я всажу в тебе банан.
Плід був здоровий, більше його ебала, і нелегко пройшов в, що вже встиг скоротитися до ЙОГО розміру, сфінктер. Але це лише додавало гострих відчуттів.
- А зараз я засуну в твій розпусний зад руку.
Це було саме приголомшливе відчуття. Він обертав всередині кулаком, лоскотав пальцями стінки прямої кишки, і по кілька разів доводив мене до оргазму.
Подібні зустрічі відбувалися десь раз на тижнів по суботах, але іноді він, проводячи мене до дверей, задирав мій поділ, спускав труси, і різко входив до мене ззаду, роблячи кілька рухів, після чого вставляв мені в жопу огірок діаметром близько трьох сантиметрів , крізь який була протягнута нитка, хвостик якої залишався в трусах, на зразок тампона для дупи.
- Нехай він побуде тут до завтра, я хочу отиметь тебе пляшкою з під пива, нам треба багато працювати.
І сміючись він йшов.
Зараз нам двадцять два роки ми закінчили інститути і працюємо. У мене є хлопець якого я дуже люблю, саме він і позбавив мене невинності. А у НЬОГО є дівчина. Але ми як і раніше іноді зустрічаємося і маємо один одного по повній програмі. Тепер він ебет мене в пизду як своїм членом так і нашим змієм який дістає майже до кінця матки. Іноді засовує в піську руку, а член в жопу. До речі досвід з пляшкою з під пива пройшов успішно і ми на всю нею користуємося. І тепер йдучи від нього я зазвичай несу два огірки, в жопе і в пиздой, пов'язані мотузкою. ...

0

2

0

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » голі мами

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC