голі піськи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » фото голих жінок

фото голих жінок

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Мені 19 років, я струнка, висока шатенка з пишними грудьми і апетитною попочкой. Вже досить давно я зустрічаюся з одним хлопцем, який мені шалено подобається, одним словом я його просто обожнюю. Як, втім, і він мене. Почали зустрічатися ми з ним до-вільно давно, але далі обіймів і поцілунків справа не йшла. Я здогадувалася, що він хоче чогось більшого в рамках наших відносин, але вигляду не показував. Подружки в нашому колі спілкування досить часто розповідали про те як вони перший раз робили мінет сво-їм хлопцям, ділилися враженнями. Але я, перед тим як запропонувати своєму хлопцеві по-пробувати це, вирішила пошукати якісь статті, присвячені орального сексу. В Інтернеті таких джерел маса і я з головою поглибилася у вивчення цього питання. У статтях я знайшла вичерпні відповіді на турбують мене питання, і, вважаючи, що теоретичних даних у мене досить зважилася спробувати ...
Як я вже говорила практичного досвіду в мене не було, я дико хвилювалася, навіть боялася і не знала як почати розмову на цю тему. Минуло десь з тиждень - півтори, йшов грудень, день в цей місяць найкоротший у році і ми досить часто зависали або у нього вдома, або в мене.
В один із довгих грудневих вечорів пролунав дзвінок. Дзвонив мій Сашенька, він сказав, що завтра з ранку його батьки поїдуть з ночівлею на день народження якогось рід-ственніка, таким чином, у нашому розпорядженні була його квартира майже дві доби. Домовилися зустрітися на наступний ранок біля його будинку. Перед тим як іти спати, я ре-шила не обмежуватися душем, а прийняти ванну по повній програмі. Пустивши воду, я від-правилася вибирати що з білизни одягнути на завтра. Вибір зупинила на червоних стрінгах і бюстик під колір трусиків, Саші вони шалено подобалися.
Забравшись у ванну, я вирішила подумки прокрутити в голові всю інформацію, яка її торую набрала за ці дні. Представляючи як буду брати в рот його збуджений член, облизуючи нежненько головку, я злегка збудилася, рука сама потягнулася до бутончик і стала легенько потирати клітор. Однак доводити себе до оргазму таким способом, а тим більше у ванні в мої плани не входило. Ретельно намилився, я встала під теплу струмінь з душу, постоявши хвилин п'ять і змив всю піну, я вимкнула воду і потягнулася за рушником. Витиралися недовго, вибравшись з ванни вирішила трошки покрутитися перед дзеркалом. Розглянувши себе з усіх сторін, пом'явши злегка праву грудь, провівши пальчиком по лобку, оцінивши його гладкість; будучи задоволеною побаченим, я накинула ку-смальни халатик, і вийшла з ванної.
Вийшовши з ванної, я вирушила наводити волосся в порядок. Посушити їх нашвидку феном, я подумала, що спати на зразок рано і вирішила скоротати час за переглядом телевізора. По ящику крутили якесь безглузде кіно, і я пішла спати. У своїй кімнаті я швиденько скинула халатик і одягла трусики, ще раз помилувавшись на себе в дзеркало, я погасила світло і прошмигнула під ковдру. Сон вперто не йшов, перевертаючись з бо-ку на бік, я ніяк не могла заснути.
Прокинувшись наступного ранку, я за звичкою потягнулася за телефоном, щоб включити його. Годинник показував без чого-то дев'ять, батьки вже відчалили на свої робо-ти, і я пішла на кухню готувати собі сніданок. Після сніданку знову напало хвилювання, од-нако на хвилювання часу не залишилося, я подумала, що буде, те буде. До договорила міс-ту я підійшла в без кількох хвилин десять. День видався сонячний і не дуже мороз-ний. Хвилин через п'ять Саня вийшов, і ми пішли прогулятися. Погулявши по місту з годинку-півтори, я порядком змерзла. І ми повернули в бік будинку.
Біля дверей квартири він делікатно пропустив мене вперед, а в передпокої допоміг хата-витися від давівшей на плечі дублянки.
Посиділи з півгодини, я вирішила розкрити карти.
«Ну що далі будемо робити?»: - Не впізнала я свій голос.
«Давай до пляшечку»: - жваво відповів мені Сашко.
«Давай! На роздягання! »: - Таким чином я розраховувала швидше звести времяпрово-ганізацій до ближчих дій.
«Гаразд, пустунка ...»: - з легкої усмішкою відповів він мені.
Мені як навмисне щастило, через десять хвилин Саша залишився в одних трусах, а на мені ще залишалися трусики, бюстик і біленькі шкарпеточки.
«Піду, обполосніть»: - сказав він.
«Давай, тільки недовго, щоб я не нудьгувала ...»: - нарочито невдоволено випнувши губ-ки, промовила я.
Він пішов, і через хвилину я почула плюскіт води ... Навшпиньки, підкрався-шись до дверей
ванною, я прислухалася. Коли плескіт затих, я тихенько нігтиками поскребла двері.
«Саша, можна я зайду?»: - Збиваються від хвилювання голосом промовила я. Руки у мене тряслися.
«Звичайно можна! Заходь! »: - Почула я з-за дверей.
Я натиснула на ручку дверей. Обережно увійшла у ванну. Біленькі шкарпетки попередньо-тельно зняла, щоб їх не намочити. Він стояв у ванні і намилював мочалку. Мій погляд зупинився на його скарб, член був полувставшій і на кожен його рух отзи-вався легким погойдуванням, видовище зводило мене з розуму, я як заворожено дивилася на це чудо і не могла сказати не слова.
«Можна мені?»: - Після хвилинної паузи, зривистим від хвилювання голосом просто-налу я, показуючи на член.
Він запитально подивився на мене і все зрозумів.
«Давай!»: - Жваво відповів Саша.
Тремтячими руками я взяла баночку і видавила собі на долоньку трохи мила. Намиливши неслухняні руки, я попросила його повернутися в мою сторону. Він повернувся, і я, зробивши крок уперед, взяла його член в руку. Дбайливо намилював стовбур, злегка масажуючи і перебираючи подушечками пальців жилки на ньому. Саші схоже така ініціатива з мого боку дуже подобалася. Він сам обережно оголив голівку і прибрав руку, надавши подальші дії мені. Я продовжила масажувати його оголений член. Трохи ос-мелев, я взяла вільною рукою мошонку і намилила її. Кілька хвилин я таким обра-зом звикала до нових відчуттів. А член тим часом збільшувався в розмірі, він був не менше 18-20 сантиметрів. Потім я відпустила член і яєчка і взялася за душ. На-будує температуру води, я обережно почала змивати мило. Закінчивши, я подивилася на Сашу, він стояв, не рухаючись, і дивився на мене.
-Ти адже зазвичай так за своїм скарбом доглядаєш? , - Знову я не впізнала свій го-лос від хвилювання.
-Майже, - переводячи подих, відповів Саша.
-Гаразд, я тебе чекаю в кімнаті, - я випурхнула з ванною як на крилах, задоволена першим таким близьким знайомством з членом коханої людини.
Він кивнув, явно йому дуже сподобалося. Я вийшла з ванної і повернулася в кімнату. Хвилин через десять Саша вийшов з ванної, з одягу на ньому було лише рушник. Він підійшов до мене, і ми ніжно поцілувалися.
-Дякую, в тебе дуже ніжні руки, - сказав він мені задоволено.
Почуття гордості заповнило мене, і ми ще раз злилися в пристрасному поцілунку. Потім ми сіли на диванчик, продовжуючи цілуватися. Я обережненько вхопила зубками моч-ку його вуха, відпустивши її, прошепотіла:
-Це ще не все, у мене для тебе сюрприз ...
Він запитально подивився на мене, я побачила знайомий блиск е його очах. Під-нявшісь, я взяла Сашу за руку і потягнула його за собою. По дорозі я позбавила його від поло-тенціі, а він мене від ліфчика. Посадивши його на ліжко і попросивши розставити ноги ширше, я стала на коліна. Акуратненько взяла його член в руку і стала тихенько подрачівать, то оголюючи голівку, то дозволяючи їй закриватися. Саня, відхилившись назад, підвівся на ліктях і з цікавістю стежив за кожним моїм рухом. На секунду відірвавшись від його скарби, я зняла трусики, і знову взяла член в руку. Я відразу направила його в рот. Вихор нових відчуттів закрутив мене. Відчувати пульсуючий член у себе в роті було приголомшливо. Нежненько пройшлася язичком по голівці, я почала облизувати його це-ликом. З кожним рухом мого пустотливого язичка член збільшувався в розмірі. Вставши по зручніше, я спробувала заковтнути його побільше, але у мене нічого не вийшло. Відірвавшись від ласк ротиком і губками, я подивилася на Сашу, продовжуючи масажувати його член рукою. Він був на сьомому небі! Трохи заспокоївшись від побаченого, я поверну-лася до члена, він був весь мокренькой від моєї слини. Мій язичок танцював над голівкою, фото голих жінок опускаючись вниз по стовбуру, я лизала яєчка і знову заковтувала член, так глибоко на скільки-ко могла. Дуже скоро я відчула солонуватий присмак у роті, Сашкова дихання б-ло дуже глибоким і плутаним, я зрозуміла, що він на межі порушення. Продовжуючи ак-тивно працювати над що знаходиться в роті головкою, я сама почала себе легенько пестити, терла вершину бутончики, засовувала пальчик неглибоко в піхву, яке вже було неабияк вологим і гарячим.
Сашко почав тихенько стогнати, це послужило мені сигналом до більш активних дію-виям, я стала буквально насаджується ротиком на член, лизала головку і вуздечку, стара-Ясь не зачепити зубами. При цьому я заковтувала його як можна глибше, не ...

0

2

0

Вы здесь » голі піськи » Тестовый форум » фото голих жінок

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC